پروژه طراحی منزل تریپلکس

این پروژه در بهار ۱۴۰۰ استارت زده شد و طراحی کامل آن توسط تیم معماران کارینا انجام شد. فضای این پروژه بالغ بر ۱۷۰ متر + ۵۰ متر روف گاردن بود که طرح و کانسپت طراحی دکوراسیون این پروژه بصورت کاملا مدرن تعیین شد که تیم طراحی بر اساس ویژگی های محیط، طراحی را شروع کردند و با هماهنگی کامل با تیم اجرایی و کارفرمای عزیز، پروژه پیش برده شد. 

چیدمان داخلی و نوع انتخاب مبلمان وظیفه ایجاد کنتراست بصری را در طراحی داخلی دارند. استفاده از رنگ های خاص در مبلمان و انتخاب تابلوهایی که بر روی دیوار قرار میگیرند فضای هال و پذیرایی را از یکدستی و سادگی خارج کردند. همچنین یکی دیگر از المان های اصلی در طراحی قسمت پذیرایی، پارتیشن جدا کننده است که با چوب طراحی شده و به صورت الواری می باشد که هم بتواند به خوبی این دو فضا را از هم جدا کند و هم ارتباط بصری و عمق فضا را از بین نبرد.

طراحی اتاق خواب ها هم کاملا با توجه به هارمونی کلی دکوراسیون داخلی خانه انجام شده ولی دقت به سلایق و خواسته های هر یک از افراد خانواده در اتاق شخصیشان باعث تمایز و ایجاد طراحی مناسب شخص شده است.

طراحی روف گاردن هم فضایی صمیمی و زیبا را ایجاد کرده است. به گونه ای طراحی شده که حجم متریال متناسب با این تعداد طبقات باشد.

 

– مشخصات پروژه :

  • متراژ : ۱۷۰متر + ۵۰متر روف گاردن
  • لوکیشن : تهران
  • سبک : مدرن
طراحی اتاق خواب
روف گاردن
روف گاردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید