پروژه طراحی منزل تریپلکس

این پروژه در بهار ۱۴۰۰ استارت زده شد و طراحی کامل آن توسط تیم معماران کارینا انجام شد. فضای این پروژه بالغ بر ۱۷۰ متر + ۵۰ متر روف گاردن بود که طرح و کانسپت طراحی دکوراسیون این پروژه بصورت کاملا مدرن تعیین شد که تیم طراحی بر اساس ویژگی های محیط، طراحی را شروع کردند و با هماهنگی کامل با تیم اجرایی و کارفرمای عزیز، پروژه پیش برده شد. 

چیدمان داخلی و نوع انتخاب مبلمان وظیفه ایجاد کنتراست بصری را در طراحی داخلی دارند. استفاده از رنگ های خاص در مبلمان و انتخاب تابلوهایی که بر روی دیوار قرار میگیرند فضای هال و پذیرایی را از یکدستی و سادگی خارج کردند. همچنین یکی دیگر از المان های اصلی در طراحی قسمت پذیرایی، پارتیشن جدا کننده است که با چوب طراحی شده و به صورت الواری می باشد که هم بتواند به خوبی این دو فضا را از هم جدا کند و هم ارتباط بصری و عمق فضا را از بین نبرد.

طراحی اتاق خواب ها هم کاملا با توجه به هارمونی کلی دکوراسیون داخلی خانه انجام شده ولی دقت به سلایق و خواسته های هر یک از افراد خانواده در اتاق شخصیشان باعث تمایز و ایجاد طراحی مناسب شخص شده است.

طراحی روف گاردن هم فضایی صمیمی و زیبا را ایجاد کرده است. به گونه ای طراحی شده که حجم متریال متناسب با این تعداد طبقات باشد.

 

– مشخصات پروژه :

  • متراژ : ۱۷۰متر + ۵۰متر روف گاردن
  • لوکیشن : تهران
  • سبک : مدرن
طراحی اتاق خواب
روف گاردن
روف گاردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید