پروژه طراحی و اجرای ویلای سهیلیه (صفرتاصد)

در هر پروژه ساخت و سازی کار با طراحی فضای پروژه شروع میشه. قبل از شروع طراحی تمام نظرات و ایده های کارفرما و انتظاراتش رو می شنویم و بعد ایده هایی که باعث بهتر شدن فضا میشه رو بهشون میگیم. انتخاب سبک، دوبلکس یا فلت بودن، وجود یا عدم وجود قسمت های مختلف مثل کلوزت روم، مستر روم، آشپزخانه کثیف، استخر، پرگولا، روف گاردن  و .. بنا به سلیقه و بودجه کارفرما مشخص میشه. چیزی که در طراحی ویلا خیلی اهمیت داره اینه که تناسب بین داخل و خارج ویلا وجود داشته باشه. منظورم از تناسب اینه که از نظر رنگ بندی، سبک و .. هارمونی خوبی داشته باشیم. مورد دیگه ای که باید در نظر گرفت اینه که متناسب با شرایط آب و هوایی طراحی انجام بشه تا سازه عمر مفیدی داشته باشه.

بعد از اینکه ایده کلی و اصولی پروژه مشخص شد وارد فاز طراحی ۲ بعدی میشیم تا از بیس کار و اجرایی بودن کار مطمئن باشیم. بعد از اتمام طراحی ۲ بعدی وارد فاز طراحی ۳ بعدی کار میشیم. بعد از اینکه طرح کلی توسط کارفرما تایید شد بودجه دقیق و تایم تحویل دقیق توسط تیم اجرایی مشخص میشه.

در این پروژه تمامی مراحل طبق موارد گفته شده انجام شد. پیشنهاد می کنم که نتیجه کار رو در قسمت پایین ببینین و حتما نظرتون رو در قسمت کامنت ها بهمون بگین.

– پروژه های اجرایی ما


– مشخصات پروژه :

  • لوکیشن : کرج | سهیلیه
  • متراژ :  ۳۵۰متر 
  • زیربنا : ۱۷۰متر
  • سبک : مدرن

فضای اولیه پروژه :

نمای ساختمان

طراحی سه بعدی ویلا ( اولیه ) :

طراحی محوطه

طراحی سه بعدی داخلی ویلا (نهایی) :

طراحی سه بعدی ویلا (نهایی) :

عکس هایی از روند اجرای پروژه : 

کلیپ نهایی از این پروژه : ( پروژه در حال اجرا می باشد.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید