پروژه طراحی دکوراسیون داخلی مطب پزشکان

در طراحی دکوراسیون مطب پزشکان عمومی ، روانشناسان و دندانپزشکان هدف اصلی این است که بتوان به بهترین شکل ممکن فضای داخل مطب را بصورت بهینه طراحی کرد. مطب پزشکان مکانی است که افراد با وضعیت جسمی نامطلوب به آنجا مراجعه می کنند، بنابراین طراحی دکوراسیون آن باید به صورتی باشد به بیمار انرژی و آرامش از دست رفته اش را برگرداند.

درطراحی مطب پزشکان از اصول خاصی باید پیروی کرد. در رنگبندی فضای مطب، باید از رنگ خنثی بیشتر استفاده شود. رنگ های خنثی باعث می شود که آرامش و امنیت در فضای مطب بوجود بیاید. رنگ نارنجی نیز از دیگر رنگ هایی است که پیشنهاد می شود در طراحی مطب ازش استفاده کرد. رنگ نارنجی رنگی انرژی بخش و شاد است که در روحیه بیماران تاثیر خوبی دارد. مورد دیگری که در طراحی دکوراسیون کلینیک ها باید در نظر داشته باشیم، نوع طراحی آن است. طراحی دکوراسیون آن باید به گونه ای باشد که راحتی بیمار در اولویت باشد. نوع چیدمان ، سالن انتظار ، نوع مبلمان باید به گونه ای باشد که حس راحتی را بوجود آورد.

یک نکته مهم در طراحی دکوراسیون مطب : استفاده از کتابخانه در سالن انتظار مورد بسیار مهم و کاربردی ای است. کتاب خواندن بهترین گزینه برای بیمارانی است که منتظر نوبتشان هستند.

عکس هایی که در قسمت پایین می بینید یکی از پروژه های ما در حوزه ی طراحی دکوراسیون داخلی مطب می باشد. در طراحی این مطب از رنگ سفید که خنثی می باشد استفاده شده است. در کنار رنگ سفید از طرح چوب هم استفاده کردیم که تناسب و هماهنگی ایجاد شود. طراحی دکوراسیون داخلی این مطب تلفیق دو سبک مدرن و نئوکلاسیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید