اعتماد و رضایت شما از خدمات تیم معماران کارینا نقطه ی قوت ماست.

 تیم معماران کارینا در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی بصورت تخصصی در کنار شما عزیزان می باشد. امروز بعد از گذشت سال ها از فعالیت گروه , پیشرفت و رضایتمندی را در مشتریان خود می بینیم و این موهبت را قدر می دانیم و تمام تلاشمان را جهت تحقق اهدافمان می کنیم.

باید این نکته را در نظر بگیریم که هر فضایی که نیاز به تغییرات در شکل ظاهری دارد باید طراحی ۳بعدی شود و هدف از طراحی این موارد می باشد:

– کاهش هزینه های اجرایی

– مورد پسند بودن طرح فضای طراحی شده قبل از اجرا

– مشخص شدن نوع مصالح مورد نیاز

– مشخص شدن تایم شیت یا زمانبندی پروژه

ما در کنارتان هستیم تا فضای مورد نظرتان را طبق سلیقه تان بصورت سه بعدی طراحی و اجرا کنیم.

مشتریان معماران کارینا باید در نظر داشته باشند :

  • ساعات کاری معماران کارینا از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ و روز پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ می باشد.
  • مراحل طراحی بصورت سیستماتیک صورت می گیرد به این صورت که کارفرما یا مجری تمام عکس های فضای موجود، ابعاد و اندازه به همراه سبک مورد علاقه را از طریق ایمیل ، تلگرام ، واتساپ برای شرکت ارسال می کند و توضیحات لازم را با کارشناس فروش مربوطه در میان می گذارد. بعد از آن، پروژه توسط کارشناس واحد طراحی در سیستم ثبت می شود و تایم تحویل پروژه مشخص می گردد. طراحی شروع شده و بعد از طراحی توسط طراح مربوطه، کار به صورت اسکرین در اختیار مجری قرار گرفته می شود تا طرح اولیه توسط کارفرما تایید شود. اگر احیانا تغییراتی لازم بود از سمت کارفرما، در این مرحله بصورت رایگان انجام میشود تا در نهایت کارفرما تایید کند. در انتها رندرهای اصلی پروژه برای کارفرما ارسال میشود. بعد از رندر، در صورت نیاز کارفرما به تغییرات جزیی در طرح، طراح یکبار بصورت رایگان ادیت را انجام داده و در صورت درخواست مجدد برای ادیت، هزینه تغییرات بعدی براساس نوع پروژه لحاظ می گردد.
  • در صورت سفارش محصولات معماران کارینا پس از تکمیل سفارش، مشتری ایمیلی حاوی جزییات فاکتور دریافت می کند و بعد از آن به مدت ۳ روز کاری سفارش را دریافت می کند یا اگر محصول بصورت دانلودی بود بعد از پرداخت، فایل دانلود در اختیار کاربر قرار می گیرد.
  • هنگام تحویل محصول باید خریدار آنرا بررسی کند و نوع مشخصات محصول با سفارش خریدار و اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی تطبیق داشته باشد. بدیهی است پس از آن هرگونه اعلام نقص یا ایراد ، نیاز به اثبات با مستندات کافی دارد.
  • در صورتی که خریدار هنگام تحویل کالا ، متوجه نقص یا ایراد فنی در محصول گردد یا مشخصات محصول با سفارش ثبت شده و مشخصات درج شده روی بسته بندی تناقض داشته باشد ، باید ظرف مدت ۳ روز کاری مراتب را با ذکر جزئیات به بخش پشتیانی شرکت اعلام کند.
  • محصولات با هماهنگی کامل با خریدار ، و به آدرسی که در هنگام ثبت سفارش مشخص کرده ارسال می گردد. چنانچه آدرس محل تحویل تغییر داشته باشد باید سریعتر از سوی خریدار اعلام گردد. در زمان تحویل محصول، باید خریدار در محل حضور داشته باشد، چنانچه علیرغم هماهنگی صورت گرفته خریدار در محل حاضر نباشد ، تحویل بعدی مستلزم صرف هزینه و زمان بیشتری خواهد بود.
  • خریدار ظرف مدت ۳ روز کاری و با این پیش شرط که بسته بندی محصول باز نشده باشد امکان عودت محصول را دارد و باید در نظر داشته باشد که هزینه حمل آن از مبلغ پرداخت کسر می گردد.
سوالی دارین؟ اینجا کلیک کنین