پروژه طراحی دکوراسیون کلینیک پوست و مو

احتمالا هیچکدوم از ما در رابطه با فضاهای درمانی حس خوبی نداریم. فضای کلینیک برای ما حس اضطراب و انتظار رو یادآوری میکنه. با وجود همه ی این ها مطمئنا براتون پیش اومده که وارد یه کلینیک شدین و این حس های بد رو نداشتین و حس بهتری رو تجربه کردین. فضای کلینیک جوری بوده که کلافه نشدین و منتظر بودن برای ویزیت براتون اذیت کننده نبوده! فضای کلینیک ها شاید بنظرتون مثل هم باشن ولی در اصل طراحی دکوراسیون اون کلینیک در کنار مهارت کارکنان فضای بهتری رو بوجود آورده و باعث شده که بخواین بازم به اونجا مراجعه کنین.

نوع طراحی کلینیک عامل جذب کننده مراجعه کنندگان هست. وقتی یه کلینیک با رعایت اصول طراحی بشه کیفیت اوقات مراجعه کنندگان به کلینیک رو افزایش میده و حس خوبی رو بهشون منتقل میکنه.  در پروژه ای که عکس هاش رو تو قسمت پایین میبینین طراحی کلینیک پوست و مو برای کارفرمای محترممون هست و تیم طراحی ما تمام تلاششون رو در راستای ایده کارفرما و طراحی اصولی کلینیک داشتن تا بهترین فضا رو برای مراجعه کنندگان عزیز فراهم کنن. سبک این دکوراسیون مدرن هست و تلفیق رنگ چوب و سفید طراحی بینظیری رو بوجود آورده.

مطلب پیشنهادی : همه چیز در مورد سبک مدرن

این پروژه طبق نظر کارفرما به دو ترکیب رنگی طراحی شد که کارفرمای عزیزمون مدله کامل سفید رو پسندیدن. این طرح توسط تیم اجراییمون اجرا شد. عکس های طراحی دکوراسیون این کلینیک رو به همراه کار اجراییشون در قسمت پایین میبینین.

رندرهای طراحی کلینیک زیبایی فرشته

عکس های اجرای کلینیک زیبایی فرشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست